خانه / روانشناسی / ۱۰ درمان طبیعی افسردگی

۱۰ درمان طبیعی افسردگی

۱۰ درمان طبیعی افسردگی

۱۰ درمان طبیعی افسردگی که افسرده شدن می تواند باعث ناراحتی شما شود. تو نیستی. همراه با درمان و گاهی داروها، شما می توانید با خودتان مبارزه کنید. تغییر رفتار شما – فعالیت بدنی ، شیوه زندگی و حتی تفکر شما – همه درمان های طبیعی افسردگی است .

این راهنمایی ها می تواند به شما در بهبود وضعیت بهتر کمک کند.

درمان طبیعی افسردگی

“شروع بسیار کوچک است”هدف خود را که می توانید در آن موفق شوید، انجام دهید، مانند انجام هر روزغذا”.

همانطور که احساس می کنید بهتر است، می توانید اهداف روزانه را به چالش کشیدن بیشتری اضافه کنید.

چه کاری می توانی انجام بدهی؟ با ایجاد تغییراتی در شیوه زندگی خود، شروع کنید. به رختخواب بروید و هر روز در همان زمان بیدار شوید. سعی نکنید همه ای نپتون حواس خود را از اتاق خواب خود بیرون بکشید – بدون کامپیوتر و بدون تلویزیون. در زمان، ممکن است خواب شما را بهبود بخشد.

10 درمان طبیعی افسردگی
10 درمان طبیعی افسردگی

دفعه بعد که احساس می کنید در مورد خودتان وحشتناک هستید، از منطق به عنوان درمان طبیعی افسردگی استفاده کنید . شما ممکن است مانند هیچ کس دوست داشتن شما احساس، اما آیا شواهد واقعی وجود دارد؟

شما ممکن است به عنوان شخص بی ارزش در این سیاره احساس کنید، اما این واقعا احتمالا وجود دارد؟ این تمرین طول می کشد، اما در زمان شما می توانید آن افکار منفی را از بین ببرید تا آنها از کنترل خارج شوند.

کوک می گوید هنگامی که شما افسرده هستید، می توانید از لذت بردن از زندگی لذت ببرید. شما باید یاد بگیرید چگونه این کار را انجام دهید. در زمان، چیزهای سرگرم کننده دوباره احساس لذت می کنند.

برای دریافت لینک مستقیم ۱۰ درمان طبیعی افسردگی کلیک کنید.

برای دریافت کتاب الکترونیکی به باشگاه ما بپیوندید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *